top of page
Taiko Life Red 1_edited_edited.jpg
title-text-white_edited.jpg
IMG_1844_edited.jpg

טאיקו
בענק

מופעים וסדנאות
לפסטיבלים
ואירועים גדולים

תרבות גלובאלית

מתמחים ביצירת חוויות מוסיקליות שאין לשכוח, עם חיבורים תרבותיים מרתקים ומציתים רגעים אותנטיים, מרגשים ועוצמתיים

太鼓

ההופעות והסדנאות שלנו מושלמות עבור:
 

 • מופעים גדולים:
  תוכניות מרהיבות המשלבות רקדנים מנוסים, תיפוצים מתואמים, ואפקטים ויזואליים שיתפוסו את תשומת הלב של הקהל הרחב.

   

 • אירועי חוצות:
  מופעים ברחובות ובפלטפורמות רחבות שיחייבו את תשומת לב העוברים והמבקרים.

   

 • פסטיבלים מכל הסוגים:
  ניתן להתאים את המופע שלנו לכל סוג של פסטיבל, תהיה זו מוזיקה, אומנות, תיאטרון, או תרבות, ולהבטיח חווית צפייה מרהיבה לקהל.

   

מבצעים התאמה לקהלים המשתנים:
מבוגרים, כל המשפחה, נוער והגיל השלישי

 

Taiko Life Red 1_edited_edited_edited.jpg
IMG_7791.jpg

הנה מה

שאנחנו

מציעים
לכם

מופעי הלהקה המקצועית

מופעי טאיקו לייף הם חוויה ייחודית וסוחפת של תיפוף יפני מסורתי, המשלבת אנרגיה מתפרצת, דיוק ורגש עוצמתי.

אנחנו הלהקה הראשונה והיחידה בארץ המציעה מופעים כאלה, כשהמתופפים התאמנו שנים לרמות של סנכרון ודיוק מרהיבים. הלהקה מורכבת מחמישה נגנים מיומנים וחלילנית יפנית מוכשרת, היוצרים יחד מופעים אנרגטיים ומלאי חיים שמשאירים את הקהל פעור פה. המופעים משלבים גם אלמנטים תרבותיים ואומנותיים נוספים כמו תנועה וסיפור, המעשירים את החוויה ויוצרים חיבור עמוק לתרבות היפנית. כל מופע הוא מסע מוזיקלי מרגש, המעביר מסרים של כוח, אחדות והרמוניה, ומעניק לצופים חוויה בלתי נשכחת.

משך מופע מלא: כ-60 דקות

ניתן לבחור בין מופע ערב למבוגרים או מופע לכל המשפחה - המופעים נבדלים באופי היצירות והאנרגיה של המופע.

01

מופע נגן בכיר +
תלמידי אקדמיה

מופע ייחודי זה מפגיש נגן טאיקו בכיר עם תלמידי האקדמיה של טאיקו לייף לביצוע אוסף של יצירות מגוונות ומרגשות. המופע כולל כמות מתופפים גדולה יותר, מה שמוסיף עוצמה ונפח למופע. כל יצירה במופע משקפת את ההרמוניה והסנכרון בין המתופפים, כשהם משלבים טכניקות מורכבות וקומפוזיציות ייחודיות.
 
המופע מעניק לצופים חוויה עשירה ומלאת חיים, המדגימה את המסירות והמקצועיות של הנגנים, לצד ההתפתחות והכישרון של התלמידים. כל יצירה מעבירה את עוצמת התיפוף היפני המסורתי, ומשלבת בתוכה אלמנטים תרבותיים עמוקים ותנועה אומנותית, ויחדיו יוצרת מופע בלתי נשכח שחוגג את אמנות הטאיקו בכל עוצמתה.

משך המופע: משתנה בהתאם לבקשתכם

02

מופע להקה +
סדנת תיפוף

שילוב בין מופע להקה מקוצר של 20-30 דקות וסדנת תיפוף יוצר חוויה ייחודית ומעוררת השראה. במופע, הלהקה מציגה קטעי תיפוף עוצמתיים ומלאי אנרגיה, המדגימים את הדיוק והסנכרון המרהיב של הנגנים.

מיד לאחר המופע, הקהל מוזמן להשתתף בסדנת תיפוף, בה הוא מקבל הזדמנות להתנסות בעצמו בטכניקות הבסיסיות של תיפוף טאיקו. הסדנה מועברת בצורה מהנה ומדרבנת, ומאפשרת למשתתפים לחוות את האנרגיה והכוח שבתיפוף הקבוצתי. שילוב זה יוצר אירוע דינמי ומלא חיות, המחבר את הקהל בצורה בלתי אמצעית לאמנות הטאיקו, ומותיר אותם עם תחושת סיפוק והתרגשות.

משך הפעילות: משתנה בהתאם לבקשתכם

03

IMG_7804.jpg

סדנת תיפוף

סדנת תיפוף טאיקו היא חוויה מהנה ומעצימה, המאפשרת למשתתפים לחוות את עוצמת התיפוף היפני המסורתי באופן אישי. הסדנה מתחילה במדיטציה שמאפשרת למשתתפים להתחבר לרגע הנוכחי ולהתנתק מעט מאירועי השגרה. לאחר מכן, המדריך מציג את סיפורו האישי,  היכרות עם התופים הגדולים והקטנים, ובהסברים על הטכניקות והתרבות שמאחורי אמנות הטאיקו.

 

המשתתפים לומדים כיצד להחזיק את המקלות וליצור מקצבים בסיסיים, תוך התמקדות בסנכרון, קואורדינציה וביטוי אישי. בהדרכתם של נגנים מנוסים, המשתתפים מתנסים בתיפוף קבוצתי, המשלב אנרגיה משותפת ותחושת אחדות. לבסוף, כל המשתתפים מנגנים יחד יצירת טאיקו קצרה.

 

הסדנה מועברת באווירה נעימה ומדרבנת, ומותאמת גם לאלו שאין להם ניסיון מוסיקאלי, כך שכל אחד יכול ליהנות ולהרגיש את הקצב. סדנת תיפוף טאיקו מעניקה למשתתפים חוויה ייחודית של כוח, הרמוניה ושיתוף פעולה, ומשאירה אותם עם תחושת סיפוק, הנאה והשראה.

משך הפעילות: מינימום של סדנה בודדת של 20 דקות.
משתנה בהתאם לבקשה ומספר הקבוצות.

04

בקרוב!
טרייבל

טאיקו

מופע להקה חדש, מרקיד וקצבי
 

נשמע לכם בול?

בואו נתכנן את האירוע שלכם!

IMG_1989.jpg
Logo White_edited.png
Logo White_edited.png
bottom of page