top of page

תנאי שימוש באתר, מדיניות רכש וביטולים

מסמך תנאי שימוש ורכישה זה יגדיר את הזכויות והחובות שלך בעת השימוש, הגלישה וכן בעת הזמנת סדנאות, קורסים, הופעות, פעילויות מיוחדות או מוצרים אחרים באתר טאיקו לייף ישראל – taikolife.org (להלן, “האתר”). לצרכי הנוחות בלבד נוסחו תנאי השימוש בלשון זכר, אולם הם מכוונים לשני המינים.
 
1. עליך לעיין בתנאי השימוש בקפידה, ולפני כל פעולה ו/או רכישה באתר מפני שתנאים אלו מהווים הסכם מחייב בינך לבין טאיקו לייף ישראל (“החברה”) אשר מפעילה את האתר. אם מסיבה כלשהי אינך מסכים לתנאי כלשהו מתנאי שימוש אלו עליך להימנע משימוש כלשהו באתר ולהימנע מרכישה או הזמנה של מוצרים דרך האתר.

2. האתר מאפשר לבצע רכישות של מגוון מוצרים, לרבות: סדנאות, קורסים, הופעות, שיעורי תיגבור, שיעורים פרטיים, מוצרי ביגוד ואופנה וכן פעילויות אחרות (להלן יחדיו: הפעילויות) וכן מוצרים נוספים אשר יוצעו מעת לעת לרכישה באמצעות האתר (להלן: המוצרים). 

3. רכישות מוצרים על ידך באתר מותנית בכך שעליך להיות בן/בת 18 לפחות בעת ביצוע הרכישה, וכן בכך שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל, וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת. 

4. החברה איננה מתחייבת כי בכל עת המוצרים המפורסמים באתר לרכישה אכן יהיו זמינים לרכישה ו/או קיימים במלאי.
 
5. החברה תספק לך את המוצרים שהזמנת, בתנאי שהמוצר שהזמנת זמין לרכישה ו/או קיים במלאי שבידי החברה.

6. אם המוצרים שהזמנת אינם זמינים לרכישה (על אף שהם מופיעים באתר) ו/או אזלו מהמלאי ו/או מכל סיבה שהיא, אין באפשרות החברה לספק לך אותם, אזי, תבוטל המכירה ותימסר לך על כך הודעה תוך 7 ימי עסקים וכרטיס האשראי שלך לא יחויב. אולם, אם חויבת בטעות, אתה מתבקש להודיע לנו על כך תחנת לשונית צור קשר או במייל taikolife.il@gmail.com ואנו נדאג לזיכוי מתאים. אם המלאי צפוי להתחדש תימסר לך על כך הודעה מטעם החברה בה יפורט מתי למיטב הערכתה של החברה יחודש המלאי ותינתן לך הבחירה אם להשלים את הרכישה או לבטלה.

7. אם חברת כרטיסי האשראי לא אישרה את חיובך, החברה לא תהיה חייבת לספק לך את המוצרים שהזמנת.

8. הגלישה באתר אינה מחייבת הזדהות או הזנת פרטים אודותיך. אולם כדי להזמין מוצרים באמצעות האתר, עליך להזין בטפסים המיועדים לכך בתהליך ההזמנה את הפרטים הבאים: מספר זיהוי, שם פרטי ושם משפחה, מספר טלפון, כתובת מלאה וכתובת דואר אלקטרוני. מוטלת עליך האחריות הבלעדית לוודא הפרטים שהזנת בעת ההזנה הינם מלאים מדויקים ונכונים.

9. הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה, ישמרו במאגר המידע של החברה. אף שאינך חייב לפי החוק למסור לנו פרטים אלה, לא נוכל לטפל ברכישות באתר בלעדיהם. החברה לא תעביר את פרטיך האישיים לגורמים אחרים.

10. אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטים שגויים ו/או לא מלאים ו/או לא מדויקים, החברה לא תוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך ו/או יגיעו אליך במועד. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים שגויים ו/או לא מלאים ו/או לא מדויקים שמסרת או כיוון שהחבילה לא נדרשה, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.

11. אם נתקלת בבעיה או בתקלה בעת ביצוע רכישה או אם לאחר ביצוע רכישה באתר ולפני שהמוצר נשלח אליך תבקש לשנות את פרטי המשלוח עליך לפנות אל נציג החברה באמצעות הדואר האלקטרוני taikolife.il@gmail.com או בטלפון 058-5565-609 ונציג החברה ישתדל לברר את מקור התקלה ולסייע בביצוע ההזמנה או השינוי המבוקש.

12.    מדיניות ביטול רכישות והנחות

ביטול רכישת פעילויות (הופעות / סדנאות)
על פי תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התש"ע– 2010, פרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה הוא 14 יום מרגע ביצועה ובלבד שהביטול יעשה פחות מ-7 ימים קודם למועד תחילת השירות. בפרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה יחויב המבטל בדמי ביטול של 5% מערך העסקה אך לא יותר מ 100 ₪. בפרק הזמן שלאחר 14 יום ממועד ביצוע העסקה או ב 7 הימים קודם למועד תחילת השירות לא ניתן לבטל אותה כלל. מנויים דיגיטליים חודשיים הנמכרים דרך האתר ניתנים לביטול בכל עת, כאשר מרגע הביטול יבוטלו כלל החיובים העתידיים אך לא יינתן החזר על המנוי הקיים. 

ביטול רכישת מוצרים דיגיטליים 
חומרי קריאה, הדרכות, קורסים דיגיטליים וסדנאות אונליין הינם חומרים הניתנים לשכפול ולכן על פי חוק לא יינתן בגינם פיצוי כספי. במידה ואינך שבע רצון עם אחד ממוצרינו יש לפנות אלינו במייל לבירורים ולשאלות נוספות taikolife.il@gmail.com

ביטול קורסים
התשלום לקורס הוא מראש ולא יתבצע החזר כספי לאדם שלא מגיע לשיעור או פורש מהקורס מכל סיבה שהיא. בנוסף, אין אפשרות להפסיק את הקורס באמצע, להמיר את התשלום ולהתחיל שוב ללא תשלום במחזור הבא - לשם כך, קיימת מדיניות הנחות על קורסים חוזרים.
הנחות על קורסים חוזרים
תלמיד אשר מעוניין לחזור על קורס בפעם שנייהזכאי ל 50% הנחה, למעט המקרים הבאים:

קורס מיאקה - התשלום הוא מחיר מלא, לא משנה כמה פעמים חוזרים על הקורס.  
תלמיד זכאי ל- 40% הנחה לקורס זה במידה ולוקח אותו כקורס שני.

קורס הושי -  במידה והתלמיד לוקח את הקורס בפעם שנייה ישלם מחיר מלא,  במידה ומדובר בפעם שלישית התלמיד זכאי ל40% הנחה, במידה ולוקח יותר מ-3 פעמים - זכאי ל50% הנחה.
 

bottom of page